Bez kategorii

“Red White Royal Blue” – lektura na lato

Wakacje to czas, kiedy można sięgnąć po lekkie i przyjemne książki. Nie muszą one być ambitne, wystarczy, że będą nas cieszyły i rozweseliły. Jedną z takich lektur na lato jest “Red White Royal Blue” autorstwa Casey McQuiston.

“Red White Royal Blue” to romantyczna komedia, która opowiada historię miłości trzech osób. Głównymi bohaterami są Alex Claremont-Diaz, pierwszy dzieciak prezydenta Stanów Zjednoczonych oraz dwaj młodzi mężczyźni – Henry Cho, syn sekretarza stanu i Niall Ferguson, synowiec królowej Wielkiej Brytanii. Książka jest pełna humoru, ale też porusza poważne tematy dotyczące polityki i świata współczesnego.

Jeśli szukacie lektury na lato, która będzie wciągała, a przy okazji rozbawi was do łez, to “Red White Royal Blue” jest idealnym wyborem.

Książka, którą musisz przeczytać w lecie!

Książka “Red White Royal Blue” to idealna lektura na letnie wieczory. Opowiada historię miłosną, ale także pełną intryg politycznych. Głównym bohaterem jest Ryan, który jest synem prezydenta Stanów Zjednoczonych. Ryan jest świadomy tego, że jego ojciec chce go wykorzystać politycznie, dlatego ucieka z Białego Domu. Wkrótce poznaje Evelyn, która jest córką brytyjskiego księcia. Evelyn i Ryan szybko się zaprzyjaźniają, a ich relacja przeradza się w coś więcej. Kiedy ich rodzice dowiedzą się o tym, postanawiają wykorzystać to do swoich politycznych celów. Czy Ryan i Evelyn będą mogli być razem? Przekonajcie się sami!

Idealna lektura na letnie wieczory

Lato to czas, kiedy można sięgnąć po lekkie i przyjemne książki. Takie jak “Red White Royal Blue” autorstwa Casey McQuiston. Książka opowiada historię miłości trzech osób, które łączy wspólny cel: obrona demokracji. Główny bohater to Alex Claremont-Diaz, pierwszy syn prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jest on również gejem i ma nadzieję, że jego ojciec będzie akceptował jego orientację seksualną. Drugi bohater to Henry, książę Walii. Jest on heteroseksualnym kawalerem, który jest zafascynowany Alexem. Trzecim bohaterem jest June, asystentka Alexa i jego przyjaciółka. June jest lesbijką i wierzy, że jej uczucie do Alexa przekracza granice przyjaźni.

“Red White Royal Blue” to świetna lektura na letnie wieczory. Książka jest pełna humoru, miłości i akcji. Casey McQuiston porusza w niej ważne tematy takie jak tolerancja i akceptacja różnorodności. Polecam tę książkę każdemu, kto szuka lekkiej i przyjemnej lektury na letnie wieczory.