Bez kategorii

Najlepszy romans na świecie? Red White Royal Blue Casey McQuiston

Przeczytaj uważnie i zobacz, czy możesz się zgodzić, że jest to najlepszy romans na świecie.

Red, White & Royal Blue jest debiutanckim romansem Casey McQuiston i jest to historia miłosna, która wywróciła do góry nogami cały świat. Głównymi bohaterami są Alex Claremont-Diaz, pierwszy syn prezydenta Stanów Zjednoczonych i Henry Cho, drugi syn księcia Anglii. Obaj mężczyźni są przeciwnikami politycznymi, ale ich relacja zmienia się, gdy muszą pracować razem, aby uniknąć skandalu.

Red, White & Royal Blue to pierwsza książka, która pokazuje, że miłość może zwyciężyć wszystko. Jest to historia o tym, że nie ma znaczenia, skąd pochodzisz lub jakiej jesteś płci – jeśli masz szczęście do tego, aby znaleźć swoją drugą połówkę, to nic innego się nie liczy. Jeśli szukasz książki, która sprawi, że twoje serce bije szybciej i rozbudzi twoją wyobraźnię, to Red, White & Royal Blue jest idealna dla ciebie.

Recenzja

Najlepszy romans na świecie? Red White Royal Blue Casey McQuiston – recenzja

Jestem pewna, że wielu z was słyszało już o tej książce. A może nawet ją przeczytałoś? Jeśli tak, to zapewne wiecie, że jest to historia o miłości, która pokonuje wszelkie bariery. I choć może się wydawać, że to tylko fikcja, to jest to historia, która mogłaby się wydarzyć naprawdę. Głównym bohaterem jest Alex Claremont-Diaz, pierwszy dziecko i syn prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jest on bardzo ambitny i ma wszelkie zadatki na to, aby kiedyś sam zostać prezydentem. Niestety, jego matka ma inne plany i chce, aby Alex poślubiła księcia Henry’ego Windsora, a tym samym została królową Wielkiej Brytanii.

Alex nie jest z tego pomysłu zadowolony i stara się go uniknąć. Jednak los sprawia, że spotyka on Henry’ego i okazuje się, że są do siebie bardzo podobni. Zaczynają ze sobą rozmawiać i poznajemy ich coraz lepiej. A im lepiej ich poznajemy, tym bardziej się do siebie zbliżamy.

Jest to historia o miłości, która pokonuje wszelkie bariery i udowadnia, że nie ma nic ważniejszego od tego uczucia. Casey McQuiston stworzyła nam bohaterów tak realnych, że aż trudno uwierzyć, że ta historia nie mogła się wydarzyć naprawdę.

Opinia

Najlepszy romans na świecie? Red White Royal Blue Casey McQuiston – opinia. Red White Royal Blue to najnowsza powieść autorki Casey McQuiston, która jest absolutnie wyjątkowa. Historia jest pełna miłości, żartów i przygód, a bohaterowie są tak żywi i wiarygodni, że czytelnik czuje się, jakby był ich przyjacielem. Książka opowiada o tym, jak dwóch młodych mężczyzn, Alex i Henryk, zakochują się w sobie mimo wszelkich przeciwności. Jest to historia o tym, jak miłość może zwyciężyć wszelkie przeszkody i udowodnić, że każdy ma prawo do szczęścia.

Red White Royal Blue to książka, która porusza ważne problemy społeczne takie jak rasizm i homofobia, ale robi to w sposób lekki i przystępny. Casey McQuiston pokazuje, że miłość może być silniejsza od wszelkich uprzedzeń i że warto walczyć o swoje marzenia. Książka ta jest po prostu piękna i inspirująca, a jej lektura to prawdziwa przyjemność.