Bez kategorii

###Najlepsza książka o modzie w 2018 roku

Przebiegły projektant, kreatywna stylistka i wszechstronny autor – oto trzy najważniejsze tytuły książek o modzie ukazujące się w 2018 roku. Warto przeczytać je wszystkie, aby dowiedzieć się więcej o świecie mody. A szczególnie polecam powieść “Red White Royal Blue w atrakcyjnej cenie“.

“Moda to sztuka życia” – Christian Dior

Ta książka to prawdziwa gratka dla miłośników mody. Zawiera ona w sobie bogatą wiedzę na temat historii mody, a także cenne porady dotyczące stylu i elegancji. Autorem jest Christian Dior – jeden z największych projektantów XX wieku. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak.

“Szyk i elegancja” – Audrey Hepburn

Kolejna książka, która warto przeczytać to “Szyk i elegancja” autorstwa Audrey Hepburn. To poruszająca historia życia jednej z najbardziej ikonicznych aktorek XX wieku. Opowiada ona o tym, jak ważna jest moda i jak może ona wpłynąć na nasze życie. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Muza.

“Jak stać się gwiazdą” – Anna Wintour

Ostatnia propozycja to książka “Jak stać się gwiazdą” autorstwa Anny Wintour – redaktor naczelnej Vogue’u. Książka opowiada o tym, co trzeba zrobić, aby osiągnąć sukces w świecie mody. Zawiera ona również cenne porady dotyczące stylu i image’u. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Albatros.

Książka, która warto przeczytać

Moda w 2018 roku to książka, która warto przeczytać. Zawiera ona wskazówki dotyczące tego, jakie ubrania są modne w tym roku oraz jak je nosić. Książka ta jest przeznaczona dla kobiet, ale może być również przydatna dla mężczyzn. Zawiera ona także porady na temat pielęgnacji skóry i włosów oraz makijażu.

Książka Moda w 2018 roku została napisana przez Annę Wintour i jest dostępna w sprzedaży od stycznia 2018 roku.

Najlepsza książka o modzie w 2018 roku – must have dla każdej fashionistki

Książka “InStyle: The Secrets of Style” to must have dla każdej fashionistki. Zawiera ona wskazówki od ekspertów na temat tego, jak dobrać ubrania do swojego stylu i figury. Książka ta pomoże Ci także lepiej zrozumieć aktualne trendy w modzie i jak je wykorzystywać we własnym stylu.