Bez kategorii

Czerwony, biały i niebieski królewski – książka “Red White Royal Blue”

Opowieść o miłości, która przekracza granice

“Red White Royal Blue” to romantyczna komedia opowiadająca historię miłości, która przekracza granice. Głównymi bohaterami są Amerykanin Alex Claremont-Diaz oraz Anglik Henry Windsor. Alex jest pierwszym synem prezydenta Stanów Zjednoczonych, a Henry – czwartym w kolejce do tronu Wielkiej Brytanii. Obaj mężczyźni spotykają się na uniwersytecie i szybko zaprzyjaźniają. Niestety, ich przyjaźń musi ulec próbie, gdy ich państwa zaczną ze sobą walczyć o wpływy na świecie. Czy Alex i Henry będą w stanie pogodzić swoje obowiązki wobec narodu z miłością do siebie? Przekonajcie się sami!

Książka Red White Royal Blue

Niebieski królewski to książka autorstwa Rachel Hawkins, która opowiada o przygodach pewnej grupy dzieci w wieku szkolnym. Głównymi bohaterami są trzej bracia: Kuba, Mikołaj i Jakub. Wszyscy oni mieszkają w Polsce, a ich rodzina jest bardzo bogata. Pewnego dnia ich ojciec postanawia wypożyczyć im swojego luksusowego samochodu na weekend. Dzieciaki szybko się zaprzyjaźniają i postanawiają wyruszyć w podróż po Polsce. Podczas swoich przygód spotykają wielu ciekawych ludzi i przeżywają różne niezwykłe sytuacje. Na końcu książki dowiadujemy się, że cała historia była tylko wymyślona przez jednego z braci, a reszta rodziny była zupełnie inna niż ta, którą poznaliśmy na początku.

Niebieski królewski to bardzo ciekawa i zabawna książka, która na pewno spodoba się każdemu dziecku. Jestem pewna, że po jej przeczytaniu będziecie chcieli więcej!

Biały królewski – książka Red White Royal Blue

Biały królewski to książka autorstwa Casey McQuiston, opublikowana w 2019 roku. Książka opowiada historię miłości pomiędzy trzema osobami – Alexem, Henrym i June. Alex jest pierwszym synem prezydenta Stanów Zjednoczonych, a Henry jest pierwszym synem brytyjskiego króla. Obaj są gejami i zakochują się w sobie. June jest przyjaciółką obu mężczyzn i również zakochuje się w nich. Książka skupia się na relacji pomiędzy trójką bohaterów oraz na tym, jak ich życie zmienia się po tym, jak ich relacja staje się publiczna.

Książka Biały królewski jest pełna romantycznych scen miłosnych pomiędzy Alexem a Henrym. Jest także pełna dramatu i akcji, gdyż cała historia dzieje się w świecie polityki. Książka porusza tematy rasowe i seksualne, a także pokazuje, że każdy może być kim chce, niezależnie od tego, co mu się przypisuje.

Czerwony królewski – książka Red White Royal Blue

Red White Royal Blue to książka autorstwa Rachel Hawkins, opublikowana w 2019 roku. Książka skupia się na historii miłosnej pomiędzy trzema osobami: Alex Claremont-Diazem, pierwszym dzieckiem i następcą tronu prezydenckiego Stanów Zjednoczonych oraz dwoma brytyjskimi arystokratami – Henrym Fitzroyem i June Moore.

Alex Claremont-Diaz jest pierwszym dzieckiem i następcą tronu prezydenckiego Stanów Zjednoczonych. Jako pierwszy syn prezydenta ma obowiązek żenić się z amerykańskim rodzinom królewskim, aby zapewnić ciągłość dynastii. Jednak Alex ma inne plany – chce poślubić młodego brytyjskiego arystokratę Henry’ego Fitzroya.

Henry Fitzroy jest młodym brytyjskim arystokratą, który od dziecka żyje w cieniu swojej rodziny. Jego ojciec jest członkiem parlamentu, a jego brat bliskim przyjacielem księcia Williama. Henry nigdy nie czuł się wystarczająco dobry dla swojej rodziny, ale wszystko zmienia się, gdy poznaje Alexa Claremont-Diazsa.