Bez kategorii

Czerwony, biały i niebieski – czerwony, biały i niebieski Casey McQuiston

Red White Royal Blue to książka napisana przez Casey McQuiston i wydana przez Penguin Random House. Jest to romans science fiction, który opowiada historię miłości trzech mężczyzn. Głównymi bohaterami są Alex Stamos, prezydent Stanów Zjednoczonych, i Niall Ferguson, sekretarz generalny ONZ.

Książka została nominowana do nagrody Lambda Literary Award i zdobyła nagrodę Stonewall Book Award. “Czerwony, biały i niebieski” to pierwsza część trylogii “Barwy życia”.

Najbardziej kolorowy romans ostatnich lat!

“Czerwony, biały i niebieski” to romantyczna komedia, która opowiada historię miłości trzech młodych ludzi. Głównymi bohaterami są Alex Claremont-Diaz, pierwszy syn prezydenta Stanów Zjednoczonych, i Henry Cho, syn pewnego zamożnego przedsiębiorcy. Obaj chłopcy są do siebie bardzo podobni – oboje są inteligentni, utalentowani i mają wspaniałe ciała. Szybko się zaprzyjaźniają i zakochują w sobie.

Pewnego dnia Alex spotyka na uczelni nieznanego mu chłopaka o imieniu Nate. Nate jest tajemniczy i ma dziwny urok. Alex od razu go polubił i postanawia pomóc mu w jego problemach. Tymczasem Henry jest zazdrosny o Alexa i jego nowego przyjaciela. Wkrótce okazuje się, że Nate jest synem prezydenta Rosji – a to oznacza, że ​​jest on wrogiem publicznym numer jeden w USA.

Czerwony, biały i niebieski to najlepsza kombinacja!

Czerwony, biały i niebieski to klasyczna kombinacja kolorystyczna, która nigdy nie wychodzi z mody. Jest to idealna propozycja dla osób, które lubią stonowane i eleganckie wnętrza. Czerwony dodaje świetlistości, biały sprawia, że pomieszczenie jest optycznie większe, a niebieski nadaje charakteru i głębi.