Bez kategorii

Czerwony, biały i królewski niebieski” – książka “Red White Royal Blue

Książka “Red White Royal Blue” to wciągająca opowieść o miłości, polityce i rodzinie. Głównym bohaterem jest Alex Claremont-Diaz, pierwszy syn amerykańskiej prezydentki. Alex jest gejem i ma nadzieję, że jego matka będzie tolerancyjna wobec jego orientacji seksualnej. Niestety, okazuje się, że prezydentka ma inne plany dla swojego syna – chce go zmusić do małżeństwa z córką króla Anglii. Wkrótce Alex i Henryk, książę Walii, zostają przedstawieni opinii publicznej jako nowa para narzeczonych. Obaj młodzi mężczyźni szybko się do siebie zbliżają i zaczynają się kochać. Jednak ich miłość musi przejść przez wiele prób – muszą radzić sobie ze skandalami medialnymi, intrygami politycznymi oraz presją ze strony rodzinnych i państwowych instytucji.

Książka “Red White Royal Blue” to pełna emocjonujących wydarzeń historia o tym, jak dwóch młodych mężczyzn może zmienić cały świat swojej miłościí. Jest to także ważny głos w dyskusji na temat równouprawnienia osób LGBT+ oraz walki o prawa obywatelskie dla wszystkich ludzi na świecie.

Recenzja książki Red White Royal Blue

Czerwony, biały i królewski niebieski to pierwsza część trylogii o miłości i polityce autorstwa Rachel Hawkins. Książka opowiada historię miłosną trzech przyjaciół: Olivii, Nikolasa i Henry’ego. Olivia jest córką prezydenta Stanów Zjednoczonych, a Nicholas jest księciem Monako. Henry jest synem premiera Wielkiej Brytanii. Gdy Olivia i Nicholas spotykają się na uniwersytecie w Paryżu, zaczyna się miłość od pierwszego wejrzenia. Olivia i Nicholas muszą jednak radzić sobie ze swoimi rodzinami, które są zaangażowane w politykę. Czy ich miłość przetrwa próby czasu?

Książka Czerwony, biały i królewski niebieski jest świetną lekturą dla młodych dorosłych. Jest pełna humoru, romansu i akcji. Hawkins porusza ważne tematy takie jak polityka i rasizm. Książka ma wszystko, czego potrzebujesz do dobrej lektury: ciekawe postacie, intrygującą fabułę i piękne opisy Paryża.

Czerwony, biały i królewski niebieski – wywiad z autorem książki Red White Royal Blue

Właśnie ukazała się książka “Red White Royal Blue” autorstwa Casey McQuiston. Jest to pierwsza część trylogii o miłości, polityce i życiu w świetle reflektorów. W rozmowie z autorem przybliżamy czytelnikom tę fascynującą historię.

Czerwony, biały i królewski niebieski to opowieść o First Son Alex Claremont-Diazie, który jest pierwszym dzieckiem prezydenta Stanów Zjednoczonych. Alex jest gejem i ma problemy ze swoją tożsamością, a także z tym, że jest synem prezydenta. Wszystko się zmienia, gdy poznaje Prince Henry’ego Windsora – syna królowej Anglii. Henry jest heteroseksualny i ma problemy z tym, że jest księciem. Obaj młodzi mężczyźni muszą sobie poradzić ze swoimi problemami i odnaleźć się w nowej sytuacji. Książka “Red White Royal Blue” to fascynująca historia miłosna, ale także opowieść o polityce i życiu w świetle reflektorów. Casey McQuiston porusza ważne tematy, takie jak tożsamość czy pogranicze pomiędzy prywatnością a życiem publicznym. Książka jest napisana lekkim i przystępnym stylem, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie.